Zakaz palenia

Ocena:

-!

Blue Note

Blue Note to przede wszystkim klub muzyczny - podstawową formą jego aktywności jest działalność koncertowa. Zaplecze techniczno-gastronomiczne klubu stwarza jednakże szerokie możliwości organizacji rozmaitego rodzaju imprez: bankietów, szkoleń, konferencji, imprez zamkniętych – firmowych, akademickich oraz prywatnych.

Blue Note składa się z położonych na dwóch poziomach sal: dolnej wraz ze sceną i górnej - antresoli. Funkcjonują dwa bary zaopatrzone w szeroki asortyment napojów.
Podczas większości koncertów publiczność siedzi przy stolikach; w takim układzie sale klubu mieszczą ok. 300 gości. W większych wydarzeniach muzycznych uczestniczyć może do 600 osób.

W nieliczne dni wolne od koncertów zapraszamy naszych gości na projekcje multimedialne - na dużym ekranie obejrzeć można największe muzyczne wydarzenia XX wieku.

Klub położony jest w centrum Poznania, w piwnicach Centrum Kultury Zamek, w bezpośrednim sąsiedztwie głównego węzła komunikacji miejskiej. Przed wejściem znajduje się parking i postój taksówek.
Kategorie: Kluby
Słowa kluczowe: jazz Poznań, koncerty Poznań
Numer telefonu: (61) 851-04-08
www: www.bluenote.poznan.pl
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Niedziela: 19 - Ostatni goście
Przykładowa cena kawy: Brak informacji
Przykładowa cena piwa: Brak informacji
Przykładowa cena wody mineralnej: Brak informacji

Opinie (0)

Bywalcy (0)